Zajímavosti a Památky

Pozvánka: Procházka pod kopulí Haly století

 Ocel, beton a sklo to nejsou jen stavební materiály použité na Sky Tower. Ve Wroclawi se tyto stavebniny začaly používat před více než sto lety. Zveme Vás na architektonickou cestu časem po Hale století – místě, od jehož stavby se začala architektura města výrazně proměňovat. Rezervujte si čas už příští neděli, 21. ledna ve 12 hodin.

Projdeme se přímo pod kupolí Haly století a nakonec prohlídky vystoupáme i na vyhlídkovou terasu. Celá procházka v češtině bude trvat max. 1,5 hodiny a povede ji expertka na Halu století a průvodkyně po Wroclawi Bogna Piter. Vstupné: 14 PLN, sraz: Centrum Poznawcze Hali Stulecia. 
///
Stal, beton i szkło to nie tylko Sky Tower - we Wrocławiu wszystko zaczęło się ponad sto lat temu. Zapraszamy w architektoniczną podróż w czasie po Hali Stulecia - miejscu, od którego architektura naprawdę zaczęła się zmieniać. Zarezerwujcie sobie czas już w przyszłą niedzielę, 21 stycznia, o godzinie 12:00.
Oprowadza Bogna Piter, wstęp: 14 PLN, zbiórka: Centrum Poznawcze Hali Stulecia. 

Foto: Magdalena Zjawin

 

contentmap_plugin

Práva na veškeré texty, fotografie a grafiku umístěnou na webové stránce Kvetevropy.cz jsou vyhrazena. Není povoleno jejich použití nebo kopírování bez souhlasu redakce.

Kontakt: redakce@kvetevropy.cz